adik97

Dobrý den ,chci se zeptat jak mám vymazat soubory cookie.

Odpovědi
anonym

Buďto si stáhni a nainstaluj Ccleaner ( https://www.pi­riform.com/ccle­aner/download/stan­dard ) a občas spusť čištění (promaže nejen cookies, ale i jiný balast nasbíraný browsdáním a i běžným ´provozem´ – jen – si zkontroluj, co vše chceš vymazat).
Nebo si browser nastav tak, aby při ukončení cookies smazal automaticky.
A nebo si najdi, kam jsou cookies ukládány (v nastavení browseru) a vymaž je ručně.

magorvkleci

a tak v Internet Exploreru nebo v Chrome a jeho příbuzných (Comodo, Iron…) funguje trojhmat Ctrl-Shift-Del (neplést s windowsím Ctrl-Alt-Del)