kuchařka1234

Poradíte, jak bych měla zneškodnit svinky, protože je máme doma už 2. rokem?

Upozornění

Pozdrav je slušnost, ale do otázky nepatří. Pozdravit i poděkovat ostatním uživatelům můžete v poli pro doplnění otázky.

Dobrý den, chci se zeptat jak bych měla zneškodnit svinky, protože je máme doma už 2 rokem? Rady, které jsem našla na internetu (kousek jablka dát do kouta místnosti, postřiky) nepomohli. Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
annas

Jablko nezabralo, jak píšete. Ale rozkrájené jablko s má dát pod květináč a ten položit třeba na špejli. Ale svítila jste na tyto potvůrky? Světlo nesnášejí. Přitahuje je vlhko, takže asi těžko se jich zbavíte, jen opakovaně s chemií. . V suchu se jim nedaří.

Pak jedině vybrat správnou chemii proti lezoucímu hmyzu. Prý pomůže Raid a Biolit.

Prošla jsem odkazy v Google, rady se opakuji,. Záleží na tom, kde se u vás objevují.

Zde rada na hubení stínek, jimž vyhovují stejné podmínky jako svinkám, jejichž bývají společníky. Jen se nestáčejí do klubíčka.
https://www.po­tapnicek.cz/blog-o-skudcich/jak-se-zbavit-stinek/

Další odpovědi
Drap

Použij Cytrol Dust. Funguje, ale jediná aplikace nepomůže.

zjentek

Svinky nepřežijí tam, kde je sucho. Čili v místě jejich výskytu je vlhko a první věcí by se mělo ověřit, zda je tam to vlhko nutné a pokud ne, tak odstranit, zlikvidovat..

http://www.slovnik-synonym.cz/web­.php/slovo/za­tuchly

marci1

Biolit Eco-past na svinky, stínky, rybenky. 🙂
https://www.dis­kontdrogerie.cz/el-odpuzovace-ostatni/biolit-past-eco-na-rybenky-3ks.html?utm_sou­rce=xml_feed&ut­m_medium=xml&ut­m_campaign=vyh­ledavac_zbozi_sez­nama svi