dj.david1234

Dobrý den, ahoj..Chtěl bych se zeptat jak v čem se dá otevřít, nebo lépe řečeno rozbalit soubor ve formátu .asi

Zarím jsem to viděo u her ale nejde mi to rozbalit :( Poraďte prosím
Doplňuji:
Prosím vás…opravdu se jedná o soubor .asi…
.ASI celý název souboru: mssvoice.asi

Nejlepší odpověď
anonym

Máš dost překlepů typických pro psaní z t9 telefonu, takže předpokládám překlep i v tom typu souboru – t9 slovník slovo Avi nebo Asf obvykle nezná a tak asi došlo k záměně za nejbližší české slovo… je to tak ? Zkus k přehrání toho video souboru použít VLC Media Player … WWW.videolan.org

Další odpovědi
Miroslavst

Asi v nějakém programu :D (To slyším prvně).

anonym

Vymaž složku Steam\SteamAp­ps\yourname\por­tal. Složka bude vytvořena při příštím spuštění hry.

led

nedalo mi to pokoj, tak som si to vyhľadala. Prosím, ospravedlňte kvalitu gramatiky textu, je to strojový preklad:

mssvoice.asi je používán jak bezpečné a nebezpečné programy. Infikované mssvoice.asi předstírá, že je legitimní soubor v operačním systému Windows a napadá ho tiše . Měli byste urychleně podívat na počítači , aby zajistily , že není infikován mssvoice.asi . Důrazně se doporučuje používat nejlepší Spyware Scanner pro detekci a vyčistitění mssvoice.asi souboru a další informace o hrozícím nebezpečí . Zkontrolujte, zda mssvoice.asi je v bezpečí nebo Škodlivý!
Upozornění: Je nejvyšší riskantní odstranit mssvoice.asi soubor ručně , pokud nejste extrémně dobrý na údržbu počítače . Co je horší , nemůžete zajistit, že můžete odstranit mssvoice.asi soubor kompletně z počítače a váš systém je poškozen. Tak, pro většinu uživatelů počítačů , se doporučuje instalovat zdarma Nejlepší Spyware Scanner na PC pomoci počítače dostat pryč od mssvoice.asi souboru nebo jiné škodlivé soubory .
Jméno :mssvoice.asi (Zdarma skenování)
Úroveň zabezpečení : Neznámý (Scan mssvoice.asi)
Infikované OS:Windows NT/2000/XP/Vista (Scan mssvoice.asi)

Možné Místo:C : \ Documents and Settings
C: \ WINDOWS \ system32 \
C : \ WINDOWS \

Možné Infikované položky registru : HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ RunOnce
HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Policies \ Explorer \ Run

Nedávné Infikované země:
Bouvetův ostrov
Irák
Uganda
Anguilla 28 září 2010
Laos 28 září 2010
Lichtenštejnsko 28 září 2010
Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy 28 září 2010

doporučujem pozrieť:
http://www.in­stantspywarere­moval.com/error­s/mssvoice.asi­.html

Zdroj: http://www.bes­tspywarescanner­.net/errors/mssvo­ice.asi.html

dj.david1234

omlouvám se za překlep… nějak mě bolí hlava a nevnímám to :(
Ještě jednou promiňte

dj.david1234

Nejedná se o GTA IV – našel jsem na netu jen nějaký asi loader a s tím to nemá nic společného..
Jestli to pomůže jedná se o hru C&C Generals

dj.david1234

czechrapsind Citace: ,,Vymaž složku Steam\SteamAp­ps\yourname\por­ta l. Složka bude vytvořena při příštím spuštění hry.´´

Opravdu netuším jak tě napadl steam.. Nehraju to přes steam a už vůbec to nemám od steamu.

anonym

Z otázky jsme se nic bližšího nedozvěděli. Gůglil jsem co to dalo.

Tož ať to běží jak má.

dj.david1234

odpověď pro: led : Zajmalo by mě jak to může být nakažený soubor když je to jedna celá složka ve hře? Ach jo… tady se asi odpovědi normální nedočkám takže se obracím na tvůrce hry, nebo na EA. Ty to snad budou vědět normálně když to sami vytvoří že?