Nik.

Proč mi nejdou spustit filmy online?

Dobrý den, mám menší problém. Na stránkách kde jsou online filmy či seriály s přehrávačem Youwatch a Exashare tak to nemohu spustit (AdBlock mám vypnutý) . Proklikám se všemi těmi reklamami a po chvilce „načítání“ filmu mi naskočí „error loading media: File could not be played.“ Nevíte prosím někdo, jak to mohu spustit?
Nejde mi to ani na jednom z prohlížečů. Video smazané není, ostatním to jde.
Děkuji předem.

Doplňuji:

Jugar:
Google chrom ale nejde mi to ani na mozille. Např. milujeme-filmy-cz.webnode.cz

Odpovědi
anonym

Jaký máte prohlížeč?Popř.sem vložte stránku,kde jsou filmy online.

Doplňuji:
Zkoušel jsem to na Mozile,funguje to,
zkuste aspoň kontaktovat majitele stránek,snad poradí,
milujeme-filmy@seznam.cz

Photoguy

Myslím že tyhle stránky momentálně nefungují.. :)

ivzez

Máte nainstalován nejnovější flash player
a povolen java script?

Mc Merkurion

google chrome,všechny možné AdBlocky zapnutý,film jede >>> nejni to pomalým připojením ?

ben555

Vyskúšaj stránku filmy a seriály online tu by ti mali ísť bez problémov

Nik.

Photoguy: Fungují, u kamaráda mi to šlo.
ivzez: Ano teď, již znova instalovaný a stejně nejde. Java script povolím kde?

Nik.

Ano, povolen je a i byl.

Nik.

Google chrom ale nejde mi to ani na mozille. Např. milujeme-filmy-cz.webnode.cz