Samsara

Poradíte, které dobré doplňkye stzravy se doporučují užívat po padesátce?

Dobrý večer, jaké doplňky stravy se doporučují užívat po padesátce? Co se Vám v tomto věku osvědčilo?

Odpovědi
Alesh

Já bych to neviděl zas tak všespásně. Podle mě je lepší si nastavit (zavčas) správné principy životosprávy v nejširším smyslu slova. Pak si myslím, že všechny ty rádoby zázraky, lze i za výrazně méně peněz nahradit. Ale také je pravdou, že ty farmaceutické firmy musí z něčeho žít! 😁

zjentek

Již se to tady snad tisíc krát probíralo, ale mou maličkost to dosud jaksi míjelo, takže nyní to i pro mě bude premiéra, ale… DO POLE PRO OTÁZKU OBVYKLE PATŘÍ OTÁZKA!

Samsara, kdyby to u tebe bylo poprvé, že? Ani bych nepípnul. Jenže mrkni na svou historii, dyť tam máš víc neotázek než otázek. Přitom ty tam ty otázky máš, dokonce srozumitelné, ale vždy jen v podotázce. A tak se tě ptám>>> https://www.y­outube.com/wat­ch?v=tWub0qtlk9s

Jinak syntetice z lékárny se vyhni velikým obloukem, to fakt nepotřebuješ. Nikdo to nepotřebuje, je to jen byznys, nic víc, nic méně. Nejlepším doplňkem stravy je nějaké doplňkové jídlo (ovoce/zeleni­na/koření/slad­kost/atd atd… směs všeho dohromady v menších dávkách) po jídle, jehož běžná porce tyto doplňky neobsahovala. Tolik k doplňkům stravy, pokud je tedy považuješ za nutné.

GabuleF

Výborný na věk 50+ je Elanin od Woykoff, to se nedá popsat, ale je na kompletní zpomalení stárnutí a je výborný. Celkově se lépe cítím, líp mi to myslí, mám i lepší paměť, prostě ideál pro tento věk.

Lollinka

Zdravím, teda – ani jsem nevěděla, že takový doplněk stravy je a opravdu funguje :) Taky si ho od Woykoff objednám :)

zjentek

Samsara, tak ty nejen, že pokládáš neotázky ale ty dokonce i odpovídáš VÝHRADNĚ JEN NA NEOTÁZKY! No to se mně snad jen zdá 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️