LordE

Znáte dobré anime které vás zabaví?

Začínal jsem na bleach zkoušel jsem naruta ale ten se mi nelíbil …
Potom jsem zkusil attack on titan bohužel ted se na něj nemůžu dívat..
A zrovna jsem jsem se dodíval na marai mikki

Odpovědi
Questman

Oda Nobuna, One Piece (ale to je spíš celoživotní úchylka :D ), Death Note (můžu doporučit, jedno z mála anime, které dává i nám – zápaďákům smysl po stránce obsahové :) ) či prostší ale o to zábavnější Shaman King (s překvapivě celkem slušným českým dabingem) :)

martin21000

Sice to není anime úplně, jelikož se nejedná o seriál, ale je to film, který je tou „technikou“ vytvořen – Cesta do fantazie.

Nevíteto?

Mě bavil zápisník smrti 🙂