Josef Frýda

Jak dál? Na displeji tabletu se ukáže jen nápis "element"a dál se do něj nedostanu a na PC se nepřipojí?

Vkládejte prosím otázky, nikoliv oznamovací věty. Děkuji.

Dobře,ale jde mi o to,že na disleji tabletu se mi ukáže jen nápis "element"a dál se do něj nedostanu a na pc se nepřipoj

Viz vaše předchozí otázka

https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/potrebuji-ovladace-pro-tablet-sencor-element-10-1

Není třeba vkládat novou otázku, ale stačí doplnit text k původní. Otázka se posune dopředu. Takto jiní nevědí, o co ude.

Nejlepší odpověď
Dochy

Co takhle napsat kompletní dotaz? Pokud se to týká staršího je možné pokračovat v diskusi pod ním. Zakládat stále nové a nové polodotazy není produktivní – kdo má dohledávat informace??

Další odpovědi
anonym

co je to hernajs za pitomou praxi vést v otázce takovou sáhodlouhou diskusi tazatel versus admin ? je z toho nakonec jen nečitelný chaos ! Proč nevedete toto blábolení k formě otázky a duplicitám v diskusi u otázky ?