Josef Frýda

Poradíte ovladač pro tablet Sencor ELEMENT 10.1?

potřebuji ovladače pro tablet sencor element 10.1

Odpovědi
anonym

jaké „ovladače“ ? Pokud ti jde jen o to připojit tablet pomocí usb kabelu k PC a z něj stahovat data, k tomu žádný ovladač nepotřebuješ, tablet funguje ve standardním režimu MASS STORAGE jako jakákoliv jiná USB flashka, otevři na tabletu stavovou lištu a podívej se zda tam po připojení kabelu máš MASS STORAGE režim aktivní nebo je aktivní jen režim nabíjení, který přenos dat pochopitelně neumožňuje.

Alternativně můžeš z tabletu data dostat i bezdrátově přes wifi, k tomu už tuplem žádný ovladač nebudeš potřebovat. Stačí z GOOGLE PLAY stáhnout aplikaci AIRDROID spustit ji a vpravo nahoře klepnout na párování snímáním QR kodu, na pocitaci otevres ve webovem prohliseci adresu web.airdoid.com a nasnimas QR kod, tim pocitac a tablet docasne propojis a muzes pohodlne stahovat jakakoliv data z tablet na PC nebo naopak i bez kabelu.

Dochy

Odkdy jsou na tablet třeba ovladače?