Avatar uživatele
Miroslavst

Dobočinnost „bohatého“ státu

Možná za to dostanu nadáno, ale zajímá mne váš názor na to co jste viděli včera ve zprávách.Nechci probírat soucit, ale bohatost státu potažmo pojišťoven.
Myslíte si, že jsme natolik bohatí, že si můžem dovolit léčit dítě z himalájí, když kolikrát není na léčbu českých lidí a ti jezdí si to zaplatit do zahraničí? Nebo se vybírá sbírka aby ten či onen do zahraničí mohl jet.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, iwetax, Marunka před 5102 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Měření movitosti našeho státu zde není vůbec podstatné, protože proti tamnějších chudákům jsme přímo suberboháči. Jde spíše o to má-li takový počin nějaký význam. Bohužel zde asi na prvním místě není ta nešťastná lidská bytost, ale hlavně jde o dosti nešťastnou prezentaci úrovně naší společnosti a lékařské vědy za kterou stojí zase jen a jen politici. A podle toho to také vypadá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Myslím, že v té „kauze“ soucit moc velkou roli hrát nebude.Ani bohatství státu.Nebude to spíš politika? Kromě toho- jedno dítě,ať je odkudkoliv,tento stát nepoloží.Také to určitě nebude tak,že když 1 dítě z H.= 1 neléčený Čech.Mohlo by se tady léčit spousta dětí,které mají pech,že se narodily tam,kde se narodily.Peněz jsou mraky-tedy byly by,KDYBY se nerozkradly.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Michal

Pomoc není dána „bohatostí“,ale možnostmi,tady třeba v medicině.Bál ses,že dostaneš vynadáno. Lidem se musí věci vysvětlovat a ne nadávat jim.
Ovšem vysvětlování je složitější zbytek nechám na tobě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Televizi kvůli všem těmto věcem nesleduji. Oni můžou léčit dítě z Himalájí ale u nás se nepotřební pacienti přesunou z nemocnic do jakýchsi sanopsů. Řekne se že se s nimi nedá už nic dělat. Takže je mě to jedno a naopak bych nás vystěhoval do Himalájí a politiky nechal svému osudu..

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek