Avatar uživatele
Frckar

Doba strávená na pc

Dá se větší doba strávená u pc omluvit tím, že se na ní dělá práce do školy, nebo např vyhledávání informací, sledování meteorologického radaru, či tvoření webu, fóra? Co si o tom myslíte?
Doplňuji:
No omluvit jako všeobecně, když člověk stráví více hodin u pc díky těmto činnostem.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4632 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

A,omluvit,u koho?
Doplňuji:
No,to si to moc nedoplnil. 🙂

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Každý je pán svýho vlastního času :) Když někdo neví roupama, co dělat a z nudy hraje na PC celý den hry nebo bezduše konverzuje na bezduchých fórech, proč ne?! Osobně by mi to přišlo jako promrhaný den, ale nesoudím nikoho. Když na to přijde, sama jsem schopná strávit na netu klidně celý den. Hledám si informace, učím se třeba jazyky, sleduju klipy na YouTube. A přiznám se, že nejednou se mi stalo, že jsem několik hodin jen tak proklábosila na chatu. Ani jednou v životě jsem ale nevyužila veřejných chatů – vždycky jen nasoukromo s kamarády, bez kterých bych nemohla být :) Asi to není omluva, ale já se vlastně omlouvat nepotřebuju. Někdo tráví s kamarády hodiny naživo, já holt na netu. Většina mých nejlepších přátel bydlí dál (a daleko) ode mě – internet nás udržuje ve spojení. Nebo mám se snad stydět, že mám ráda svoje kamarády?! :)
Máš úplně jedno, kolik času na PC trávíš a JAK ho trávíš. Je to tvůj čas! Pokud tě PC baví, příp. ho používáš k práci…a pokud kvůli němu nezanedbáváš jiný činnosti a neděláš si z počítače alternativní realitu, není přece žádný problém!?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

Nevidim důvod, proč vůbec hledat nějaký „omluvy“, to zní jak by to bylo něco skoro hříšnýho.
Ani po doplnění nechápu důvod proč vůbec omlouvat. Zkuste to rozvíst (v diskusi)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
casey

no, je fakt, ze, kdyz obcas na chate vytvrdnu u odpovedi 2hodiny a venku je hezky, tak to rodina taky moc nechape a rekl jsem, ze delam nejake veci pro praci. Tak ja to chapu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek