Do USA na nákupy

Někde jsem četl, že se dá letět do USA na nákupy .. letenka i pobyt v ceně a pobyt je prý maximálně na 3 dny.. Cena byla nějak kolem 5–6 tisíc. Bohužel už nevím, kde jsem to našel. Neznáte nějakou agenturu či cestovku, která toto nabízí? Zdá se mi to jako lákavá nabídka

Nejlepší odpověď
chudst

Eeheh? Za 6 tisic letenka do Ameriky a zpet a jeste 3 dny tam? To je skutecne „az moc“ lakava nabidka. O nicem nevim, ale pokud to nahodou nekdo nabizi, tak pozor na to, urcite v tom nekde bude zakopany pes (jakoze tam si treba musite koupit zbozi v urcite cenove kategorii v nejakem obchode, nebo neco takoveho).

Další odpovědi
Salvaje

Tak to je hoooodně divný. Pracuju s letenkama a zatím jsem nejlevnější vyděla cca za 11tis (včetně tax). A to teda ne v létě, kdy je sezóna. Teď má jen tuším United Airlines akci na letenky, kdy cena latenky je cca 5–6tis, ale plus ještě letištní taxy. A o třídenním pobytu nic nevím… Možná, že podmínka ceny letenky je pobyt minimálně 3 dny nebo víkend. Ale rozhodně ho letecká nehradí…

terry

Taky se mi to zdá až podezřele moc levný.