adri26

Do mobilu se mi sami stahují obrázky. Nevíte, co s tím nebo co to je?

Dobrý den,do mobilu (smartphonu) se mi sami stahují obrázky.Nestává se to často,ale tak cca 3×krát se mi to už stalo.V galerii se vytvoří složka images a tam jsou obrázky ne jako zvířata,krajina apod.,ale jsou to obrázky ikon (např. pauza,přehrát apod.)Normální mi to nepříjde,tak nevíte co to je popřípadně co s tím?Děkuji

Nejlepší odpověď
www

Zkontroluj všechny spuštěné aplikace a veškeré zbytečné vypni, přestane to 🙂