CO je s tím mobilem?

Nevíte co je s tím mobilem, když na něj voláme, a nemuzeme se dovolat protože je číslo nedostupné nebo vypnuté, ale ten druhej co má ten ,,rozbitej mobil" volat může, nevíte co s tím je?

Odpovědi
setapouch

Blokoace příchozích hovorů? Zkusil bych vložit jinou SIM kartu a/nebo mobil uvést do továrního nastavení (předtím zálohuj vše potřebné).

huxa

Nemá dualsim? Poté nechť prohodí simky, neb jedna bývá pří používání deaktivována.