Janina2710

Do kolikati let jste jezdívali na prázdniny k babičce nebo za sestřenicemi ?

Nejlepší odpověď
marci1

Asi do 13 let. Babička a děda byli nejlepší na světě a více jsem vymýšlela zvláštní hry s bratranci. Byla to krásná doba. 🙂

Další odpovědi
anonym

Ke strejdovi, cca 140 km, asi do 15.
Pak už jsem jezdil po brigádách (a vandrech).
😉

huxa

Asi do 7 let, ovšem to jsem tam býval pouze na jeden den. Celou rodinu mám v jednom městě, kde také já bydlím.

bolak

Dokavaď měli angrešt, jak ho pokáceli, už jsem tam nepách.

da ny

Do 15 let :)

Elen5105

Nejezdila jsem tam nikdy. Nebylo kam.

RyuzakiKate

Hehe, u babičky jsem na prázdninách byla 2× v životě, nejdřív jako malá holka a pak ve 12ti, po prvé, protože měla mamka zlomenou nohu a po druhé kvůli stěhování – byt ještě nebyl připravenej… To bylo jak za trest, to už bych radši byla zavřená někde ve sklepě.