Lukáš Rusek

Do kolika let nebo do jaké doby muži masturbují?

Berme to tak že je normálně plodný a nemá žádnou poruchu která by ho jakkoliv v tomto omezovala.

Nejlepší odpověď
zjentek

Do určitého věku

…, třeba do 120.

Další odpovědi
Rokio

To je individuální

Pokud si nenajde partnerku, tak to může být klidně až do smrti. I muži s partnerkou mohou masturbovat, pokud partnerka zrovna nemá chuť na sex.

elkon

Do konce života

Dokud je to baví.

paul1

To je individuální

To je různé. Ale znám jeden způsob, u kterého nemůže dojít k oplodnění, ani k přenosu pohlavní choroby. Partneři se posadí zády k sobě a každý si to dělá sám 😁.

zjentek

Rokio, jednou snad i ty pochopíš, že i muži s partnerkou mohou masturbovat, i když partnerka ZROVNA MÁ chuť na sex! (; D; D;

A pokud ne, tak si to můžeš vykládat, žes měl v životě NEUVĚŘITELNÝ štěstí!!! (;