Deli

Do čeho ukládáte svůj nákup u kasy? (Inspirováno barbakanem:-)

Nejlepší odpověď
baghira

Jinak - jak?

Podle aktuální situace a velikosti nákupu používám všechny popsané způsoby. Bez rozdílu, a asi zhruba stejně často :D

Další odpovědi
anonym

Do igelitových tašek, které dostanu zdarma.

Nadavam na ne , ale ty tasky si beru a mam je pak do odpadkoveho kose. 🙂
Kde nejsou tasky zdarma , mam v aute prouteny kosik urceny primo na nakupy , a tam si to preskladam . V Gobusu jsem si parkrat koupila ekoligickou – oranzovou tasku , ale papirova drzatka " nevydrzela .. muzu sice nosit v naruci , ale tam mam vetsinou jeste neco. Proc tam tedy ta drzatka jsou , nechapu. -iv-

dědapetr

Nosím svou tašku (to dělám já:-)

Mám svou tašku a i v autě víc tašek.

anonym

Do igelitových tašek, které dostanu zdarma.

V Globu do tašek,v kaufláči do prázdných bedýnek.Tu přepravku už nechci,jednou se mi to nevyplatilo.Na menší nákupy nosím svoji tašku.Takže můžu označit 3 možnosti.

terry

Jinak - jak?

Někdy to tašek, které dostanu zdarma – to když jdu pro 2 věci a pak to nemohu pobrat 🙂, někdy do vlastní tašky – když mám malý nákup a někdy zpět do košíku a do auta – když je nákup plánovaně větší či těžký 🙂

anonym

Vezmu si v obchodě prázdné bedny.

…a potom ty kartonové krabice,bedny ukládám do kotelny a potom s nima zatápím.

Drap

Jinak - jak?

Kombinuji také několikvariant. Nejčastěji asi využívám prázdných beden v obchodě

fcoop

Jinak - jak?

Na svůj starý, papundeklový kufr,ovázaný špagátem, nedám dopustit.

anonym

Nosím svou tašku (to dělám já:-)

Mám několik reklamních látkových, jsou skladné a unesou vše, co se do nich vejde, na rozdíl od igelitek nebo těch tzv. ekologických.
iv kdyby ses zeptala, tak bych ti poradil nekupovat, mě se taky poroučela a od té doby never more (nikdy více).
Pročpak se nepoučíš od moudřejších a zkušenějších?

gnosis

Jinak - jak?

kdyz to jde, hazu to uz na pokladne vse do batohu, kdyz jsem autem tak to prdim a normalne do kosiku.

pokazdejinak

Nosím svou tašku (to dělám já:-)

většinou si nosím svojí – když náhodou zapomenu, tak si v obchodě koupím pokud možno papírovou nebo pokud jsem autem, tak přeházím nákup rovnou do kufru (a droboť do malé igelitky nebo sáčku zdarma)

lexx

Nosím svou tašku (to dělám já:-)

do takového drátěného košíku na kolečkách

deda lebeda

Nosím svou tašku (to dělám já:-)

A když tašku zapomenu, tak si nákup narvu třeba i do kapes, je mi proti srsti si pořizovat další igelitky :)

aramah

Nosím svou tašku (to dělám já:-)

venkovan

Jinak - jak?

Do kapes, do ruky, za košili, do podpaždí apod. Ale až za pokladnou.
Takhle mám blažený pocit, že jsem zas toho nakoupil tolik, že to ani neodnesu, i když jsou to jen housky kus sýra a něco na pití.

quentos

Nosím svou tašku (to dělám já:-)

filva

Nosím svou tašku (to dělám já:-)

GM

Nosím svou tašku (to dělám já:-)