dust8

Do alzaboxu mohou při spolupráci doručovat i jiní prodejci jak alza.cz?

Objednal jsem si něco mimo alzu a nabídlo mi to dopravu i do alzaboxu, což mě překvapuje.

Odpovědi
elkon

Když ti to nabídlo, tak je to asi pravda, není problém se jich zeptat.

dubraro

Přinejmenším Zásilkovna to běžně dělá.

Funna

Ano, zasílají tam i jiné obchody…a je to zcela logické, když Alza „vyhodila“ tolik peněz za boxy, tak si ráda nechá zaplatit jiným subjektem za využití jejich boxu…
PS:
teď jsem si taky cosi objednávala z netu (už ani nevím odkud) a taky mi to nabídlo i Alzaboxy, ale bylo u toho červeně připsáno: „vzhledem k technickým problémům, nedoporučujeme používat Alzaboxy“…tak aby ses svého zboží dočkal .-)