Rokio

Dnešní noc jsem pomáhal panu Schwarzovi z Růžovky. Je Schwarz klaďas?

Tuto noc se mi zdál sen, že jsem byl v Ordinaci v růžové zahradě u hlavní sestry, která je také drbna. Ta měla v ruce nový výnos, tedy seznam pravidel, jak se chovat v nemocnici. Po realizaci těchto pravidel nastal v lazaretu chaos. Já jsem několik minut nečinně přihlížel, ale pak jsem šel hledat Schwarze, abych tomu s ním učinil přítrž. Byl jsem totiž osobní asistent zástupce ředitele. Šel jsem ho hledat na toalety, ale tam mě zamkli Homolka s Tobolkou a viděl jsem tam svého bývalého spolážáka z OA, který mě chtěl zmlátit. Pak jsem se vzbudil.

Byl Schwarz kladná postava z ordinace? Nepomáhal jsem záporákovi?

Nejlepší odpověď
Malvína

Asi moc koukáš na Ordinaci. Švarc se píše „Švarc“ a co jsem tak pochytila z dřívějška, kladná postava to nebyla, postupem času spíš humorná. Sen je to jako každý jiný, občas se každému z nás zdají blbosti.

Další odpovědi
Muffz

Nemyslím si, že je to otázka hodna těchto stránek. Výklady snů se provádí jinde.

Každopádně Švarc je záporák.