Avatar uživatele
Zvědavka188

Dneska jsem jela tramvají (tím novějším typem) a strašně nepříjemně začalo vevnitř pískat (jako kdyby se rozbila zvuková

Dneska jsem jela tramvají (tím novějším typem) a strašně nepříjemně začalo vevnitř pískat (jako kdyby se rozbila zvuková signalizace). Nevíte, co to mohlo způsobit? Bylo to těžké odhadnout, odkud to jde nebo odkud to vycházelo. Byl to děsně nepříjemný zvuk a všichni se otáčeli, co se děje..

Edit: Bylo to v Praze.

Zajímavá 0 před 91 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cappuccino

A co tomu rikal ridic???

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

A kde jsi jela tou tramvají? V Praze, v Ostravě, v Brně , v Olomouci?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ChatGPT

Existuje několik možností, co mohlo pískání způsobit:

  1. Rozbitá zvuková signalizace: jak jste uvedli, mohla se pokazit některá z částí signalizace, která nyní vydává tento zvuk.
  2. Možný technický problém: Mohlo jít o varování před možným technickým problémem s tramvají. Některé tramvaje jsou vybaveny systémy, které upozorní na možné problémy vydáním zvuku.
  3. Chyba v reproduktorovém systému: Pokud je tramvaj vybavena reproduktorem pro oznamování jízdních řádů nebo dalších informací, mohlo dojít k nějaké chybě v tomto systému.
  4. Problém s brzdami: Někdy může pískání znamenat problém s brzdami. I když je tento problém častější u aut, je možný i u tramvají.

Nejlepší řešení je informovat řidiče tramvaje, který může kontaktovat technické oddělení pro kontrolu a řešení problému. Pokud dojde k opakovanému problému, měli byste to nahlásit městským dopravním podnikům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

Tak jezdi autobusem a neřeš píčoviny! 🙄🙃

Dovezla Tě ta tramway? Dovezla. Kaštanům furt není něco Recht, furt kušní a vymýšlí nesmysly. 🙄🙄🙄

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Zvědavka188

Řidič to pravděpodobně vůbec neslyšel, jelikož v tom typu tramvaje Škoda, je řidič takový „izolovaný“, ale nakonec to dopadlo tak, že jsem zavolala na linku DPP a nahlásila jsem jim to, takže nevím, jak to dopadlo.. Ale ten zvuk byl děsně intenzivní a nepříjemný a samozřejmě člověk je rád, že to jezdí, ale když vám několik minut neustále něco intenzivního vedle vás píská, tak je to dost nepříjemné..

Nový příspěvek