olaxD

Dneska jsem bouchla kamarádku do nosu(nechtěně )nechce se semnou bait co mám dělat?

Dneska jsem se bavila s mojí kámoškou a druhá kámoška za mnou přišla a chtěla mi něco ukázat ale já si jí nevšimla a nechtěně jsem jí bouchal do nosu že se až rozbrečela a když na n promluvím tak se dívá jinam a neodpovídá mi pomozte mi prosím je to moje dobrá kamarádka a nechci jí opustit a nechci oby ona mě opustla Díky
Doplňuji:
prominte Bait-bavit

Nejlepší odpověď
verunka483

Jestli je to dobrá kamarádka, tak by ti měla odpustit, protože mi to přijde jako pěkná blbost :D Prostě se jí omluv a řekni, že to bylo omylem… Pokud se s tebou jenom kvůli tomu přestane bavit, tak to asi moc dobrá kamarádka není ;)

Další odpovědi
www

Neřeš to. Pokud je to kamarádka, zítra nebo pozítří se tomu zasmějete obě. A když ne, nepřijdeš o kamarádku, ale o … a nic se neděje 😉
Zkušenost

darius

Předpokládám, že ti je 10 a nejradši máš Justina Biebera :D Jen vtip, prostě se jí omluv, řekni, že tě to mrzí, snaž se jí rozveselit!

vlkadam10

omluv se jí řekni že to byl omyl a že tě to mrzí a třeba ji něco navrhni.( zábavu nebo ji pozvi na džus nebo tak něco)

krum

Pokud je to tvá opravdová kamarádka,za pár dní to určitě „vyšumí“.Zkus si o tom s ní promluvit,že tě to mrzí,kup jí třeba zmrzlinu.