nyjono

Dnes v noci první mrazík pod 0. Už máte přezuto?

Nejlepší odpověď
Kepler

Ve Valmezu je teď +3 st. Nicméně od 1.11. je povinnost mít nazuté zimní galoše na ledu či sněhu a bez ohledu na stav vozovky je zimní obutí u auta povinné, když je na silnici značka Zimní výbava.
Na své elektrokolo jsem ale zimní pneu nesehnal ani za prase. 🙂

Další odpovědi
Alesh

Já mám přezuto celoročně a nemůžu si to vynachválit. Na předešlém autě jsem přezouval. Současné auto jsem koupil na celoročních gumách a nemá to chybu. Na hory nejezdím, zimy skoro nejsou a já toho zas tolik nenajezdím. Navíc nejsem magor, abych jezdil jako hovado, čili nemám problém za zhoršených podmínek ubrat víc, než bych musel ubrat na zimních gumách. Ty taky nejsou všespasitelné, takže asi tak.

Emefej

U nás mrzlo už včera. Přezuto mám.

Schluker

Na aute ano, na motorce ne, tam takova povinnost neexistuje.

Hufnágl

Mám přezuto. Z bot do bačkor.

cukrar

Nemám, proč se ptáte?

led

Ano, miesto sandálov som si obula boty.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.