Reganois

Dnes se rozhodlo, že se česká fotbalová reprezentace utká v osmifinále s Nizozemskem. Kdo podle vás vyhraje?

Nejlepší odpověď
Kepler

těžko říct

Holanďani jsou tradičně těžký soupeř, ale můžeme překvapit.

Další odpovědi
xiperio

Nizozemsko

I když fandím Česku, tak asi Nizozemsko. Ale stát se může kdoví co.

Drap

Nizozemsko

Myslím, že moc šancí na vítězství nemáme, i když, kdo ví,

aliendrone

Nizozemsko

Vůbec to nesleduji (už roky), takže „uvařím vodu“ a jen tak si tipnu výsledek 3:0 pro Nýdrlandy. Will see! ;) :)

Ametyst

Česko

Kluci chtěli hrát v Budapešti, a ne v Glasgow. Splní se jim to. Dobře to dopadne.

elkon

jiná odpověď

Kdo vyhraje neví nikdo, ale bylo by pěkné, kdyby to bylo naše mužstvo. Pokud by hráli jako se Skoty, mohlo by to vyjít.

zjentek

těžko říct

Těžko říct, tipuji 2:0 pro Nýdrzemi. (; Pokud by hráli jako s Brity, mohlo by to vyjít.

marci1

Česko

V Budapešti s našimi fanoušky? Tak to musíme vyhrát. 🙂
Na „Tulipány“ naši umí.

paul1

Česko

Věřím a držím palce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Reganois

Ametyst: Opravdu Česko? :)

Ametyst

Občas jsem překvapivě optimista. 🙂

Reganois

Budapešť fotbalový stánek se skvělou atmosférou. Uvidíme :)