Petr47

dnes mi někdo řekl:kdo chce psa bít hůl si vždycky najde. co to znamená?

Nejlepší odpověď
fcoop

Když má někdo něco v úmyslu,vždy si najde nějaký důvod,proč udělá to,co udělá.

Další odpovědi
Nevíteto?

Že, když chce někdo někomu ublížit, vždycky si najde nějakou záminku proč. ☹

Nazdar Bazar

Již zodpovězeno:http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jaky-je-vyznam-rceni-kdo-chce-psa-bit-hul-si-vzdycky-najde

redy

Nejspíš si někoho obvinil nespravedlivě.

Banán88

…ze by sis mel kryt zada

lota

asi si byl příliš zaujatý sám sebou a někomu si neoprávněně ublížil (našel sis na to hůl…)