autacek

Dnes jsem slyšel v rádiu reklamu na 10% slevu na veškerou elektroniku, jen nevím, kterého se to týkalo obchodu?

Nejlepší odpověď
Drap

Alza

Další odpovědi
Arne1

10% není žádný zázrak

annas

Když vložím odkaz, jde o reklamu. Jak dobře víte, vkládat odkazy na reklamu je porušením pravidel.

Podniků, které nabízejí i větší slevu na elektrotechniku, je mnohem víc.

ivzez

Annas,
myslím, že by se v odpovědi na jednoznačně položenou otázku
neměl název firmy (bez odkazu) brát jako reklama…

annas

Záleží jak kdy a u koho. Vložila jsem odkaz na přímou otázku, někdo nahlásil., že jde o reklamu.

Proto jem reagovala, jak jsem reagovala, , opět někdo nahlásil.

Takže často záleží na tom, koho se to týká.

ivzez

Název firmy bez odkazu by podle mne neměl být brán jako reklama.

Ale máte pravdu. Mně tu asi před dvěma dny někdo
nahlásil jako reklamu otázku na PotravinyDomu, která
byla všechno jiné jen ne reklama.

Ptala jsem se na zkušenosti, když fi nedovezli
nákup v určené době. A po čase jsem doplnila
další informace o tom, že firma záležitost dořešila
později, že jsem u nich objednala ještě několikrát, a
že žádný nákup neproběhnul úplně bez problémů…

Nebyla to ale ani pomluva → opravdu mi
nikdy nedodali všechno tak, jak měli.

annas

Možná měl autacek formulovat otázku jinak.
Zeptat se na slevu, nikoliv, že slyšel reklamu v rozhlase.

Jsem člověk, který se snaží vyhovět, ale když jsem rozklikla, objevilo se nejméně 10 firem. pamatuji si Alzu, ale ta má mnohem větší slevy.

Proto jem napsala

" Když vložím odkaz, jde o reklamu. Jak dobře víte, vkládat odkazy na reklamu je porušením pravidel.

Podniků, které nabízejí i větší slevu na elektrotechniku, je mnohem víc."