Dnes jsem se objednavala na mamograf. Po tel. mi sestricka sdelila , ze se muzu objednat pouze pres int. – objednani …

Tak ja byla i rada , i kdyz jsem myslela na ty starsi babicky .. , ze to jde pres pc. Objednala jsem se na 15.8. a jake prekvapeni na me cekalo , kdyz mi napsali , ze potvrzeni objednavky mi zavolaji na mobil. !! ? Kde je logika. ? -iv-
Doplňuji:
Jeee , Tome ! Tak to az me zpetne zavolaji a potvrdi objednavku , tak to si teprve budou myslet , ze je to nejakej … ! 🙂

Nejlepší odpověď
tom004

Já bych řekl,že to logiku má.Objednání přes net je rychlé,a nezatěžuje tolik administrativu,a dneska PC ovládá kdejaká „babča“,takže to není problém.A to zpětné volání,je vlastně ověření objednavatele,aby se nemohlo stát,že to objednal nějaký …
Doplňuji:

  • iv-,já myslel „šprýmař“.:-))

Další odpovědi
žolik

Vím že se připravovali takové novinky,je to dosti složíté pro starší lidí,budou mít v tom chaos,domluvit se mejlem odpověd vám příjde na mobil,jsme v evropě.

Zdroj: žolík

anonym

🙂