Avatar uživatele
huxa

Dle čeho vybírat nůž?

Zítra se chystám do army shopu vybrat nějaký nůž, buď skládací, nebo s pochvou, poradíte mi prosím, dle čeho jej vybírat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? anonym, chachar1922 před 4182 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

podle velikosti tchýně.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elektrikář

Skutečně záleží k čemu jej chceš používat. Třeba na házení do terče se skládací nůž nehodí.Nárazy se uvolnily součástky a celý nůž se doslova. rozpadl. Na táboření je vhodnější nůž z pevnou střenkou. Skládací je skladnější. při nošení v kapse.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kyta

Dětvševěd mi to sebral:D,,na manželku,nic,,s ní žiješ:D,,a na co potřebuješ?
Doplňuji:
Jestli na tremp,,tak ne skládací,,nejsou,na to dělané:)

Upravil/a: Kyta

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Conchus

Souhlasím s dědem Vševědem, takže radši větší a neskládací, aby se ti nescvakl a neublížil ti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jana5678

Můj manžel je velkým fanouškem loveckých nožů a má jich celou sbírku. Nedávno jsem mu k narozeninám pořídila nový lovecký nůž, a výběr nebyl vůbec jednoduchý. Důležitý je materiál čepele, ale taky jestli chcete skládací nůž, který je praktický a bezpečně se nosí. Já jsem naštěstí vybrala správný a manžel z něj měl velkou radost. Přeji dobrou ruku při výběru.

Avatar uživatele
Michálek1245

A to máte nůž do kuchyně nebo pod stan nebo do kempu nebo jak? Já osobně jsem kupoval tam, kde kupuji vybavení na táboření, tedy na https://www.na­turehikecz.cz/ :) Docela kvalitní nože. Jako jasně, nejsou to žádné TOP značky, ale na druhou stranu mi nevadí, když se někde přidře nebo prostě když ztupím ostří. 🙂 To se totiž při táboření stává a je třeba s tím počítat. 😉

Avatar uživatele
Lailinka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte zkušenosti s noži Dellinger. Mají moc hezké dárkové sady, tak budu ráda za info.

Avatar uživatele
Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek