huxa

Dle čeho vybírat nůž?

Zítra se chystám do army shopu vybrat nějaký nůž, buď skládací, nebo s pochvou, poradíte mi prosím, dle čeho jej vybírat?

Nejlepší odpověď
anonym

podle velikosti tchýně.

Další odpovědi
elektrikář

Skutečně záleží k čemu jej chceš používat. Třeba na házení do terče se skládací nůž nehodí.Nárazy se uvolnily součástky a celý nůž se doslova. rozpadl. Na táboření je vhodnější nůž z pevnou střenkou. Skládací je skladnější. při nošení v kapse.

Kyta

Dětvševěd mi to sebral:D,,na manželku,nic,,s ní žiješ:D,,a na co potřebuješ?
Doplňuji:
Jestli na tremp,,tak ne skládací,,nejsou,na to dělané:)

Conchus

Souhlasím s dědem Vševědem, takže radši větší a neskládací, aby se ti nescvakl a neublížil ti.

Jana5678

Můj manžel je velkým fanouškem loveckých nožů a má jich celou sbírku. Nedávno jsem mu k narozeninám pořídila nový lovecký nůž, a výběr nebyl vůbec jednoduchý. Důležitý je materiál čepele, ale taky jestli chcete skládací nůž, který je praktický a bezpečně se nosí. Já jsem naštěstí vybrala správný a manžel z něj měl velkou radost. Přeji dobrou ruku při výběru.

Michálek1245

A to máte nůž do kuchyně nebo pod stan nebo do kempu nebo jak? Já osobně jsem kupoval tam, kde kupuji vybavení na táboření, tedy na https://www.na­turehikecz.cz/ :) Docela kvalitní nože. Jako jasně, nejsou to žádné TOP značky, ale na druhou stranu mi nevadí, když se někde přidře nebo prostě když ztupím ostří. 🙂 To se totiž při táboření stává a je třeba s tím počítat. 😉

Lailinka

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda máte zkušenosti s noži Dellinger. Mají moc hezké dárkové sady, tak budu ráda za info.

Kukulinek

Příspěvek smazán administrátorem.