Divný 11.bod ve smlouvě k reg.nového účtu… Někdo potom umře i když nechce? Nebo chce protože musí? Co je to za svět?

11. OMEZENÍ ODPOVĚDNOSTI

11.1 Nic v této Smlouvu nevylučuje nebo neomezuje odpovědnost kterékoliv Strany za:

(a) smrt nebo poranění osoby vyplývající z ledabylosti buď Strany nebo jejích zaměstnanců, agentů nebo personálu; (b) podvod nebo podvodné chování; © porušení jakékoliv implikované podmínky týkající se nároku nebo výkonu práva; nebo (d) zneužití důvěrných informací.

Odpovědi
Alesh

Dyť se tam píše, že ta smlouva nijak neomezuje ani nevylučuje odpovědnost v těch vyjmenovaných případech, takže je to ok, ne? Ale můj názor je názor laika. Pro právní jistotu by se k tomu musel vyjádřit odborník – právník.