Avatar uživatele
ReHu

Díváte se obvykle v pátek či sobotu večer na televizi? Nabídka vás uspokojuje? Či máte lepší programy? V létě i v zimě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, anonym, aramah, anonym před 4995 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Záleží na tom jestli jsem zrovna doma pokud ano projdu si Tv program a když zjistím že tam nic není tak si bud pustím svoje filmy sedím u PC,a nebo si udělám svůj program.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
rynek878

buď koukám na sport,když je,jako teď atletika a přitom sedím u PC(mám to vedle sebe)nebo se mrkneme na nějaký pěkný film(stažený z netu)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Televize mi jde stále,tak juknu ale vše opakují, tak mně to nebere,máme i DVD a spoustu filmu ale teď vedou tyto stránky.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Občas se koukám na nějaký film, nebo seriál. Jenže mě už ty čtyři programy (ČT 1, ČT 2, Prima a Nova) nějak omrzely a často se na ně nekoukám. Spíš si pouštím DVD. Proto jsme si koupili satelit. Vím, že časem mě zřejmě omrzí i ten, ale bude větší výběr. Pán nám satelit namontuje v pondělí, nebo v úterý. Už ho měl přijít namontovat minulý týden, ale má mnoho práce. Přišel nám před dvěma dny zapojit jen TV. Jenže anténa je v háji, takže Si na nové TV pouštím jen ty DVD. A taky jen občas. Jestli to ten pán zruší i tentokrát, asi najdu někoho jiné, protože už to sliboval nejméně třikrát. Chápu, že když má člověk moc práce, je to něco, ale já jsem na něj čekala. Doma jsem uklidila a když přišel jen na tu TV, začal měřit nějaké kable k satelitu a z balkonu mi tam nanosil takový bordel… A ještě to zašlapal do koberce. Takže jsem pěkně dlouho koberec obírala 😁

Jinak v zimě (o Vánočním čase) sleduji TV často. Dávají tam filmy, které dávají právě jen o Vánocích, takže to koukám 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

V pátek koukám na Barandov.Dávají České filmy a dnes bude jeden z nejlepších.Spa­lovač mrtvol z Rudolfem Hrušinským.A na­bídka mě samozřemě neuspokojuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bumbes

V pátek se dívám pravidelně asi jen na Krausovu rýpavou show.
Jinak si málokdy nechám ujít nějaký dokument či hudbu, kterýkoliv všední nebo sváteční den v týdnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Jak kdy.Mrknu co dávají pak se rozhodnu.Dneska si celkem vyberu.(Fíra to trefil),ale taky v tu dobu běží na Čt2 7 epoch rocku a pak Bigbeat,tak ještě uvidím.Občas koukám na Spektrum.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

ja ted na tv nekoukam asi 14 dni,na baraku nejak nefunguja antena,a kdyz mam i satelit,tak je ted nevyuzity jelikoz jsme se stehovali,tak jeste neni pripojeny,protoze technik nema cas. ale popravde mi ted tv ani nejak nechybi,stejne opakuji vse porad dokola.jinak nabidka me tez neuspokojuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Rehu kde máš fotečku? jak kdy,když je dobrá komedie,nebo takový ten doják ráda kouknu,ale jinak radši jdem na procházku,grilujem nebo jen tak sedíme na zahradě a drbeme
Doplňuji:
jo o vámocích mně od tv nikdo nedostane,staré pohádky to můžu

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek