david22

Díváte se na pořad „Den D“ ? Už jste viděli, že by byl někdo úspěšný a podnikatelé s ním podepsali dohodu?

Zatím jsem viděl je samé negativní reakce ze stran poroty. Nikomu se nechce jít do rizika. (viděl jsem teda jen pár dílů)

Nejlepší odpověď
anonym

Zrovna poslední Den D IV, získal projekt Snídaně do postele, půl mega s marketigovou podporou za 30% podílu.
viz odkaz:

Zdroj: http://www.ces­katelevize.cz/po­rady/103188811­62-den-d-iv-rada/311292320­260012-den-d-iv/

Další odpovědi
Hlada

Den D je zábavný pořad. Z principu je vyloučené, že by se takto mohla uzavřít platná smlouva. Tady se maximálně účastníci dohodnou, že v případě splnění určitých podmínek budou o vstupu investora jednat. Na začátku každé řady je reportáž o úspěšných projektech. Několik se jich skutečně realizovalo.

terry

Viděla.
Když je projekt dobrý a pečlivě připravený, pak ano.
Ne jednou.

Syd

Teď už to nesleduju, ale dřív jo a ano, viděla jsem, že ty prachy někomu dali (buď všichni nebo někteří investoři). Ono hodně záleží, kolik chtěj peněz. Často se najde jeden dva investoři, co by do toho šli, ale soutěžící chce víc peněz než můžou ti dva investoři nabídnout.

suaeda

Zajímavý pořad na který pokud mám čas se rád podívám. Je pravda, že většinou žadatelé neuspějí, ale někdy jsou to opravdu zajímavé projekty, které jsou úspěšné.
Nejvíc mě pobaví, když tam přijdou „špekulanti“, kteří si myslí jak se snadno dostat k penězům. Výmýšlejí nemyslitelné a lžou jako když tiskne. Většinou je porotci velice rychle prohlédnou a slušně vyženou.