supratom

Disketa v jednotce D není naformátovaná­.Chcete ji naformátovat? Problém s usb flashkarty.

Mám problém s notebookem.Po připojení flashkarty do usb mi karta nejde otevřít,zkoušel sem i jiné karty,ale pořád stejný problem.Na jiném pc funguje.Disk se zobrazí,ale po kliknutí mi vyskočí hláška – Disketa v jednotce D není naformátovaná­.Chcete ji naformátovat? … když dám formátovat,tak zas vyskočí hláška – formátování nelze dokončit. Mám Win XP.Moc díky za všechny rady

Odpovědi
anonym

me to tez dela asi jsou tam spatne kontakty protoze kdyz pritisknu flesku ke kontaktum pc a drzim tak jde normalne