Avatar uživatele
JindraCZ

Problém s USB TV.

Zakoupil jsem usb Tuner i přes všechny hledání jsem nenašel jak tuner využívat ke sledování TV v počítači. Nainstaloval jsem program BlazeDTV 6.0 ale když dám usb do počítače s programem se nic nestane. Tuner byl na reklamaci, ale podle prodejce je tuner v pořádku. Proto prosím o radu jak tuner opravit. Přikládám odkaz z aukra pro představu. Děkuji všem za odpovědi. Jindra
http://aukro.cz/skla­dem-usb-dvb-t-tv-tuner-set-top-box-koaxialni-i1629077531.html
Doplňuji:
Děkuji za rychlé odpovědi, bohužel jsem k tuneru dostal pouze instalační CD s programem a návod žádný. Ano mám anténu i dálkové ovládání.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4685 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hykam

doporučuji si podrobně přečíst návod a držet se pokynů v něm. Otec měl podobný problém a mám pocit že program požadoval mít nainstalovaný NET Framwork (byl na instalačním CD). Pevně věřím že je problém ve špatném postupu při instalaci.
Jinak pochybuji, že pokud je rozbitý, že by šel opravit, je to v podstatě pouze čip s maximálně pár součástkami, tudíž neopravitelné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kudm05s

Pokud jsem dobře pochopil hledáte software ve kterém spustit televizní program přes USB Tuner. Musí být správně nainstalované ovladače a v přiloženém CD by měl být program ve kterém lze Tuner spustit. Jestli z nějakého neznámého důvodu nelze v programu ovládat TV Tuner, je v některých verzích Windows program Windows Media Center, který taktéž umít TV Tuner ovládat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

máš k tomu i anténku?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

No anténku – anténu stejnou jako používáš k televizi.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
JindraCZ

K tuneru jsem dostal malou antenku kterou připojím k tuneru

před 4685 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek