Avatar uživatele
anonym

Děti a pojmenování přirození

Dobrý den, zajímalo by mě, jak u vás doma říkáte dětsky ženskému a mužskému přirození?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mandarinka

Kluci mají penis, holky vagínu. Tak to bylo řečeno ve filmu Policajt ze školky. Až dítě přijde s: „Maminko co je penis?“, tak se ušetří spousta vysvětlování a dítě to ani pak stejně nemusí pochopit. Tak proč nenazývat věci pravými jmény?

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jivinho

Brabeček, Pindík.. Pipinka?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Nuk nuk

Máme chlapce, takže to ženské jsme zatím nebyli nijak nuceni řešit, ale u nás doma se říkalo „předeček“ :) Asi jako opak zadečku.
Mužskému říkáme „pindík“, je asi takový nejzažitější a tudíž nebudí dojem nějaké perverznosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kanylka

kačenka a brabák

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janulka

My doma říkáme „prcina“ a pindík) Prostě klasika. A „předeček“ mě rozesmál – to je pěkný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Krugerka

Holky:Pipinka
Kluci:Lulinek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
alenka901

pindík a kačenka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lencis

Zrovna nedávno sem četla na toto téma diskuzi. No já to budu muset za chvíli taky řešit, tak jsem studovala. Některé názvy mě fakt pobavily.

Mozek mě nabádá nazývat věci pravými jmény, ale v hovoru říci např.: „počkej ještě musíme utřít vaginu“ je dost děs.

Nejvíc mě zaujalo označnení pro holku – frnda. Prý to je dokonce i někde v nějaké chytré knížce. manžel však trvá na pipince (no bude ještě doma boj 😁)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek