Děti a pojmenování přirození

Dobrý den, zajímalo by mě, jak u vás doma říkáte dětsky ženskému a mužskému přirození?

Nejlepší odpověď
Mandarinka

Kluci mají penis, holky vagínu. Tak to bylo řečeno ve filmu Policajt ze školky. Až dítě přijde s: „Maminko co je penis?“, tak se ušetří spousta vysvětlování a dítě to ani pak stejně nemusí pochopit. Tak proč nenazývat věci pravými jmény?

Další odpovědi
Jivinho

Brabeček, Pindík.. Pipinka?

Nuk nuk

Máme chlapce, takže to ženské jsme zatím nebyli nijak nuceni řešit, ale u nás doma se říkalo „předeček“ :) Asi jako opak zadečku.
Mužskému říkáme „pindík“, je asi takový nejzažitější a tudíž nebudí dojem nějaké perverznosti.

kanylka

kačenka a brabák

Janulka

My doma říkáme „prcina“ a pindík) Prostě klasika. A „předeček“ mě rozesmál – to je pěkný.

Krugerka

Holky:Pipinka
Kluci:Lulinek

alenka901

pindík a kačenka

Lencis

Zrovna nedávno sem četla na toto téma diskuzi. No já to budu muset za chvíli taky řešit, tak jsem studovala. Některé názvy mě fakt pobavily.

Mozek mě nabádá nazývat věci pravými jmény, ale v hovoru říci např.: „počkej ještě musíme utřít vaginu“ je dost děs.

Nejvíc mě zaujalo označnení pro holku – frnda. Prý to je dokonce i někde v nějaké chytré knížce. manžel však trvá na pipince (no bude ještě doma boj 😁)