led

Deti a hviezdička pri otázke

V televízii hviezdička bolo označenie filmov nevhodných pre deti.
Platí to aj v odpovědích? Alebo sú označené ináč, ako?

Nejlepší odpověď
anonym

já už mám 15 tak já můžu koukat na hvězdičky i sem

Další odpovědi
Marsyas

Hvězdička znamená, že se otázka někomu líbí a považuje jí za zajímavou.

Miroslavst

Marsyas má pravdu, ale pokial čítaš otázku či odpovede u ktorých je uvedené meno miroslavst, tak hviezdička je na miste vždy.

kapka

Zajímavá skupinka kategorií v sloupečku vlevo po kliknutí na Rodina a vztahy, objeví se nám Přátelé – Sex – Těhotenství. 🙂
Otázky nijak označené nejsou a má k nim přístup každý.
Zkuste se ale podívat na poradnu Bravogirl, která je specielně pro náctileté. Mohli bychom se od nich lecčemu přiučit. Dcera to tam jednu dobu četla, páč potřebovala načerpat nějaké informace a teď už nejspíš jenom čeká, až nebude pod zákonem a bude si moci teorii ověřit v praxi.;-)