Karelcz

Detekují bezpečností rámy i zubní implantáty?

Není to pak dlouhé zdržovaní a vysvětlování personálu, že nemáte nějakou zbraň?

Nejlepší odpověď
anonym

Zatím se mi to nestalo…
Ale minimálně některé rámy detekují třeba umělý kyčelní kloub (zkušenost v ´rodině´) – ne všechny, stalo se to v Dublinu, v Praze ne.
Pokud rám něco detekuje, použije pak obsluha ruční detektor a je jasné, že třeba do čelisti zbraň těžko neschováš.
Ale v případě větších implantátů se doporučuje vozit lékařskou zprávu (i s překladem).
😉