Pupča

Neznáte někdo někoho, kdo by vlastnil detektor kovu v okolí Kroměříže nebo Přerova?

Dobrý den, prosím neznáte někdo někoho, kdo by vlastnil detektor kovu v okolí Kroměříže nebo Přerova. O víkendu jsem ve výběhu u zvířat ztratila prstýnek z damaškové oceli a ráda bych jej našla, ale bylo bahno a zvířata jej musela někde zadupat…nejsem schopná jej najít. Napadl mě detektor, ale na půjčovnu v Přerově se nemůžu dovolat a nikoho neznám, kdo by mohl. Děkuji a zdravím!

Původní neotázka
Detektor kovu Kroměřížsko, Přerovsko

Odpovědi
jáára

To zkus prohledat telefonem. Je to sice obtížné až nepohodlné, však zadarmo.

Nerevarin

http://www.lo­vecpokladu.cz/puj­covna

Jen jestli se nejedná o tvůj pozemek, tak si sežeň povolení, nebo alespoň souhlas majitele, že tam můžete hledat, jinak mohou být trochu trable. Při hledání je třeba zohlednit i druh kovu požadovaného nálezu. Na detektorech se dá většinou nastavit určitá diskriminace kovů a tím hledání zjednodušit, protože se zaměří jen na určité typy kovů. Tím pádem ti to bude umět třeba ignorovat železný šrot apod.

Pupča

Zdravím, nechápu jak bych to mohla prohledat telefonem, prosím, o bližší vysvětlení…prstýnek je uvězněn někde v bahně. Pozemek je můj, takže není třeba souhlas ani povolení. Jen potřebuji sehnat někoho, kdo detektor vlastní a pomohl by…

jáára

https://play.go­ogle.com/store/se­arch?q=metal%20de­tector&c=apps&hl=cs