annas

Den blbec?

Zažil ho jistě každý. Den, kdy se nám nedaří vůbec nic. Všechno, na co sáhneme, se nám pod rukama doslova rozlomí. Co se nerozlomí, uteče.
Proč je tomu tak? Dají se tyto dny předvídat a vypozorovat? Co myslíte?

Nejlepší odpověď
kropitko

Annas,já někdy mám dokonce týden,měsíc,rok blbec,dál nebudu pokračovat,jelikož bych přeháněla,ale je to tak. Vždy čekám kdy to už konečně skončí a ono to stále pokračuje. No a kdy se to stává a jestli se to dá vypozorovat…ano dá,je to většinou tehdy,kdy se mi to nejmíň hodí…

Další odpovědi
mosoj

Jo jo tohle určitě funguje, ale co za to může nevím. Prostě když se to se.. tak se to se.. !

rynek878

Jak říkáte,každý jsme si ho určitě zažil.Předvídat to nevím,ale jakmile vypozoruji v daný den,že se mi nepovedly jedna či dvě věci,tak říkám,a je to tady,každému, kdo ten den něco po mě chce rovnou říkám,že to dobře nedopadne.Dokonce to při jednom takovém dni "blbec"dopadlo tak,že jsem si v práci vzal půl dne dovolené.

anonym

daji,kdyz rano vstanete a mate byt jen trosku neprijemny pocit,tak na takovy den je vymalovano,nedavno jsem koukala na porad o senzybylech a kazdy z nas jim je,zalezi jen na tom jak silne jsme emocni

anonym

Take jsem o tom nekolikrat dumala,ale nevim,snad kdybychom meli kondiciogram,jako Frantisek Koudelka tak by jsme se na ten den pripravili,odvolali co se da,zrusili i to se neda a jen prijemne lenosili a ten den blbec preckali.

anonym

Existuje.ale nebude to proto,že se někdo,nebo něco rozhodnul-o-,že nám ukáže,bude to nejspíš tím,že jsme tak usoudili my sami.
Stačí,aby se hned ráno stalo pár v podstatě neškodných „volovin“ a jedeme.
Dneska – nemá to moc daleko ke D.B.To bude určitě tím,že už mám toho sledování teploměru plný kecky.
Pak je už všechno špatně.
Prostě – Den Blb.
A téměř jistě bude,když se člověk vzbudí a je namíchnutej.Je i výstižnější výraz.
Všechno se pak daří,život je nádhernej,známe to.
Názorně – teď se zrovna NEDÁ VĚTRAT!!!, protože sousedi pod námi vaří nějaký sajrajty k obědu,vypadá to na řepu a na připálené ryby.

ten který je

Nedavno jsem o tom psal.Když se mi daří,s obavou očekávám že přijde co nevidět den blbec.:-)

Vicki

No jasně,to znám velmi dobře-vezmu si triko na ruby,praskne mi sklenička s kafem(kterou mám léta),ujede mi před nosem autobus atdatd,ale naštěstí se zatím jednalo o prkotiny.Jo a taky se mi ztrácejí kávové lžičky a vůbec se mi různě přesouvají věci na jiná místa,než byly původně.Asi mám doma nějaký skřítky nebo co:).

bubukaa

nevím myslím že ne

pondělí

NECHÁPETE TEOLOGII,NEPOC­HOPÍTE ANI TOTO,
JE TO MOŽNÉ,ALE CHCE TO TROCHU SENZIBYLSTVÍ A VĚDOMOSTI V PARYFYZICE,
ALE TO NENÍ DÁNO SOBECKÝM A MAJETNICKÝM LIDEM,TAKŽE ASPOŃ MÁTE O PŘEKVAPIVÉ DNY POSTARÁNO.

annas

Bubco, mám před sebou článek, v němž se tvrdí, že prý na „den blbec“ se můžeme připravit. Máme se zaměřit na astrologii, poznat energii dne, porovnávat a odhadovat a naučíme se předvídat.
No nevím.