aramah

Delší dobu mám problém,

Jenom tady na odpovědí.
Když odejdu na jinou stránku, tak po návratu se musím stále znovu přihlašovat.
Docela mi to vadí,dřív jsem to neměla a tak nevím co jsem udělala špatně.
Děkuji

Nejlepší odpověď
lexx

Mně se to stává pokud po zapnutí PC automaticky aktivuji Ccleaner který smaže jméno, heslo. Jinak stránka drží i týden při vypnutém počitači.

Další odpovědi
hanulka11

Mně tedy drží přihlášení ,dokud nečistím pc.
A navíc mám na horní liště jen ikonku a na ní kliknu …hned jsem tu mezi vámi všemi. Ještě se mi nestalo, aby se mi to samo odhlásilo.

Tkim

Každý prohlížeč, má možnost uložení nastavení přístupu pro daný účet. Takže pokud nemáte povoleno tak povolit. Např. v mozile Nástroje → Možnosti → Zabezpečení → Pamatovat si na serverech hesla…

Drap

Mám ten samá problém a netuším čím to je.

suaeda

Běžně surfuji v prohlížeči ve více záložkách (panelech) najednou, takže toto neřeším.

mosoj

Zajímavé. Tentýž problém jsem měl a najednou to samo od sebe přestalo dělat.

Vtip je v tom, že odhlášeni nejste. Jenom se to tak při první návštěvě stránek jeví.
Stačí znovu klepnout na „Můj profil“ nebo " domů" a okamžitě se to překlopí na přihlášení, alespoň to tak u mě bylo.

Pokud čistíte CC cleanerem tak je to samozřejmé a musíte se znovu přihlásit.