CR chess2017

Děláte závodně nějaký sport? A jaký?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… občas chlastám, někdo říkal že první ligu, ale teď už jen amatérsky, okresní přebor …

Další odpovědi
Lamalam

Vím, že na tuto otázku už jsem odpovídala. Střílím závody IPSC.

quentos

Taky už jsem tu na to odpovídal. Hraju závodně scrabble – za sebe a za východočeský tým. Od r. 2010 se pravidelně kvalifikuju na mistrovství republiky, kde jsem zatím dvakrát skončil v první desítce. V týmové lize jsme byli zatím jednou bronzoví a jednou (loni) zlatí. Dvakrát jsem reprezentoval ČR na mistrovství světa.

Klaproth

Také už jsem na tuhle otázku odpovídal. Prohledej archiv.

quentos

… už jsem se lek, že si to zapomeneš z multiprofilu obodovat.

independent

… a co když někdo chodí pravidelně na fotbal, počítá se to?

jako fanoušek samozřejmě

Lamalam

Mc Merkurion > nezáleží na jaké úrovni, ale zda to děláš svědomitě a s láskou…

CR chess2017

no jasně

Mc Merkurion

… no v poslední době moc svědomitě ne, ale s láskou, to ano …