Kelt

Děláte si někdy vědomostní testy a potěší vás dobrý výsledek?

Tak jsem si při prohlížení stránek zkusil pár testů. Jak znáte hlavní města a jak znáte hlavní hrdiny dětských knížek. Vlastně to byl kvíz. V jednom je 10 otázek. Jinak těch testů je tam více. V jednom jsem měl 8 správně, ve druhém všech 10. Měl bych se radovat z dobrého výsledku, ale není tomu tak. Stává se vám to taky někdy? Děkuji.

Nejlepší odpověď
Kepler

Někdy si ty vědomostní testy vyplňuju a většinou dosáhnu dobrých výsledků. Nepouštím se ale do testů, kde vím, že bych pohořel. Když dosáhnu výsledku na jedničku, tak mě to potěší.

Další odpovědi
Ametyst

Ano, jistě. Jsem hračička, tak si hraji. Často si paměť hraje se mnou. Létám podle slepé mapy do evropských měst, dělám zábavné testy. Jen nevěřím těm testům, co mají odhalit mé vlastnosti, charakteristické rysy, škatulkují podle znamení narození.

anonym

Ano, dělám si kvízy, pro radost i pro zvídavost. :) Dobrý výsledek mě potěší :)

Ametyst

Keplere, já nedělám testy v historii, protože bych pohořela. Historie se mění tak často!

anonym

Historie je stálé bádání.