Děláte někdy něco nějak „podvědomně“, že si to ani neuvědomujete? Např. vztyčujete prst, jako jeden náš poslanec?

http://www.no­vinky.cz/doma­ci/250774-cssd-chce-ztrestat-bartu-za-vztyceny-prostrednicek.html

Nejlepší odpověď
Lenjička

Když si něco čtu, začnu se drbat ve vlasech, až z toho mám lupy 😁

Další odpovědi
anonym

spíše něco podobného dělám bez toho, abych si to předem rozmyslel.

Ovšem toto je zcela normální gesto a zvláště politiky by nemělo pobouřit, neboť na něj musí být zvyklí.

lexx

Velmi často, přepínám se do režimu automat a urazím třeba velkou vzdálenost pěšky aniž bych vnímal okolí ani se nepamatuji kudy jsem šel. Jenom vnitřní GPS systém hlídá trasu a vyhýbá se překážkám.
Jinak gesto pana poslance bezprecedentně vulgární, úpadek politické kultury a mravů původem z hospody IV.cenové třídy.

anonym

Ja se svoji inteligenci nechapu hodne veci … , a jedna z nich je ta , ze jak tento " clovek " muze byt porad jeste tam , kde je.
Brrrr . -iv-