Dela Vam potize

si zajit jen tak na prohlidku k zubnimu?

Nejlepší odpověď
lorja

K zubaři chodím opravdu až už jsem termín posunula na ten nejpozději možný.Je jedno jestli na prevenci nebo konkrétní zákrok.Bojím se vždy, i když už jsem velká holka.

Další odpovědi
anonym

To je otázka.Jako bych se zeptal:„Dělá vám potíže stoupnout si před popravčí četu?“

Miroslavst

Dříve ano, ale nyní už ne.

afro.minerva

Dělá. Po tom, co jsem zažila před dvěma lety, tak mám vysloveně hrůzu ze zubaře. Bylo to děsný. To bych radši tři krát rodila, než šla jednou k zubaři.

panenka

ano dělá ale nakonec tam stejně musím

anetadela1

Nedělá, nebojím se ho.

Nuk nuk

Nedělá, mám velice dobrou zubařku, takže chodím v podstatě pravidelně jednou za půl roku.

Jahoda

Ano, dělá. A to nemám vůbec žádný důvod! Zubař mi řekl, že mám velice dobré zuby(lepší typ) a ty se právě málo kazí. Na to, že my je 28 let jsem měla kaz asi jen třikrát! Ač možná nevěříte, je to pravda. A já jsem moc ráda! ;o)

iwetax

Strašně se bojim , před jeho návštěvou chodim pořád na záchod (je to nejlepší lék na zácpu). I když nemám proč většinou nevrtá a když tak si zaplatim injekci.

deny555

A velké…