Natalka2010

Dělá někdo z vás dog trekking?

Je tady někdo z vas kdo má pejska, chodí s ním dog trekking (Ať už pro zábavu nebo závodně) … a byl by tak moc hodný a poskytnul mi o tomto psím sportu nějaké informace? Hledala jsem na internetu, ale ze žádné stránky nezískám tolik dobrých rad, jako právě od někoho kdo už dog trekkingu propadl :D Vybírám téma na projekt do školy a Dog trekking mě opravdu zaujal (a to natolik ze ho určitě do budoucna ráda vyzkousím) , proto sháním někoho, s kým bych si na toto téma mohla popovídat a kdo by mi odpověděl na mé dotazy … dekuju moc ;)

Odpovědi
Drap

Znám , ovšem ne osobně. Znám několik lidí, kteří se tomu věnují nebo věnovali. Sám jsem podobné věci dělal jen amatérsky. Kdysi jsem vyráběl pomůcky pro psy , pro tyto sporty. V každém případě je to velmi příjemná činnost. Lze to dělat na mnoha úrovních. Co může být lepšího, než se toulat přírodou se svým psem, zpravidla více dnů a vše potřebné mít u sebe?

Mc Merkurion

… popovídat si můžeš, nejni to problém, ale vonehdá tady nadávali na slovenštinu, že je to cizí jazyk, tak se ptám tebe, nemůžeš se zeptat HEZKY ČESKY, kdo z vás chodí na procházky se psem? … pak ti odpovím, na takto položenou otázku …

Mc Merkurion

… popovídat si můžeš, nejni to problém, ale vonehdá tady nadávali na slovenštinu, že je to cizí jazyk, tak se ptám tebe, nemůžeš se zeptat HEZKY ČESKY, kdo z vás chodí na procházky se psem? … pak ti odpovím, na takto položenou otázku …