mrblackwell

Dekoratér skla – obsluha automatického sítotisku

Máte někdo prosím zkušenosti s touto profesi?
Doplňuji:
Zajímá mě jak je to moc složité se v této profesi zaučit a hlavně se tím uživit.Nemám s tím vůbec zkušenosti ale docela mě to láká.V úterý mám jít na pohovor.
Jedná se o tuto práci. V popisu mají Náplň práce:Obsluha automatického sítotiskového stroje a praxe v seřizování strojů výhodou,pečlivost, zručnost.

Nejlepší odpověď
anonym

Pracovala jsem se sítotiskem,dnes pracuji se sklem-vitáže a malba na sklo.Co potřebuješ konkrétně?…:D