iceT

DEJAVU-meli jste nekdy pocit,ze opakovane zažívate stejnou situaci?

Doplňuji:
me prave taky,treba nedavno jsme se stehovali a po praci se vedly reci,asi to taky znate a ja zase mela pocit,ze presne to jsem uz zažila. ale stava se mi celkem pravidelne.

Nejlepší odpověď
mosoj

Velmi zajímavá otázka !

Ano stává se mi to po celý život. Ne často ale stává. Několikrát jsem se nad tím zamýšlel ale raději jsem toho nechal.

Doplňuji:
U mě se to projevuje tak, že něco dělám nebo se pohybuji a najednou v jednom okamžiku mám pocit, že jsem to již dělal, že to místo je mi známé a pod.

Další odpovědi
Miroslavst

Ano, každý všední den ráno, když vstanu a jedu do práce :D

lilibou

to se mi stává často..dokonce jeste ve skole si pamatuju ze jsem vedela dopredu ze me profesorka vyvola a dokonce i kterou stranku mi dá přečíst..a ono to tak opravdu bylo..nemohla jsem tomu uverit..a minilý tyden u sestry na oslave se mi zdalo ze jsem uz to jednou slavila..

je to zajimave nemyslite?

anonym

ano,říká se že nevkročíš dvakrát do stejné řeky jenže já si nedám říct a tak pak opakovaně zažívám stejné zklamáni

HOMER

Ano,stalo se mi to mnohokrát,vždy přemýšlím kdy,ale prostě se mi zdá že teď,jako bych už jednou prožil to,co mě teprve čeká,opravdu.

KdoSiOdJinud

ano stava se mi to – napsal jsem o tom i povidku 🙂

Zdroj: www.kdosiodji­nud.kvalitne.cz/sny-versus-realita-aneb-budoucnost-na-dlani.a103.html

ReHu

Občas amo, vždy jsem z toho moooc překvapená.
Naposledy asi před 1,5 měsícem.

led

Ano, možno práve preto neviem zablúdiť, ako by som tam už niekedy bola. Ale možno to je len zafixovaný obraz z nejakého filmu…

9 řemesel

Zajímavé, to se mi stává nejméně jednou za měsíc.Nejenom, že tuším co bude a ono se to stane,to se dá vysvětlit racionálně.Ale stává se , že někam přijedeme,já odtuším kde co je, a pak marně vysvětluji manželce , že jsem tam fakt nikdy nebyl.Jak říkám, fakt zajímavé,chtělo by to více se nad tím zamyslet,něco přelousknout a pod.Hlavně díky za inspiraci.

FOG

Zatim jen ve snech,ktere se mi nekdy a obcas opakuji ,ci zjevuji jen v malych odchylkach.
V zivote jsou situace,ktere by nebylo spatne si zopakovat a nektere zase zapomenout.
Osobne vsak vyznavam rceni"co ma stat se stane" aneb svemu osudu neuteces.
Muzeme to asi mirne ovlivnit,ale stejne to mame „nalajnovany“,at uz „BUH“ existuje ,ci ne.

Vicki

Ano to se mi stává.Kdysi jsem jela ke kamarádce na vesnici,v které jsem nikdy nebyla a jak jsme tak jely a jely,najednou mi krajina připadala velmi povědomá.Byla ze mně úplně paf,když jsem jí popsala kašnu a staletou lípu-jen statek tam nebyl-to jí uklidnilo-ale jen do doby kdy nám její babička potvrdila,že jsem se nemýlila a statek-tak jak jsem ho popsala-tam skutečně kdysi dávno byl.Dodneška nevím jak je to možné,ale takových příhod jsem měla víc.

Miroslavst

Lilibou, to jsi musela na té oslavě vypadat :D