Avatar uživatele
iceT

DEJAVU-meli jste nekdy pocit,ze opakovane zažívate stejnou situaci?

Doplňuji:
me prave taky,treba nedavno jsme se stehovali a po praci se vedly reci,asi to taky znate a ja zase mela pocit,ze presne to jsem uz zažila. ale stava se mi celkem pravidelne.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: iceT

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? annas, 9 řemesel, mosoj, lilibou před 4982 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Velmi zajímavá otázka !

Ano stává se mi to po celý život. Ne často ale stává. Několikrát jsem se nad tím zamýšlel ale raději jsem toho nechal.

Doplňuji:
U mě se to projevuje tak, že něco dělám nebo se pohybuji a najednou v jednom okamžiku mám pocit, že jsem to již dělal, že to místo je mi známé a pod.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

Ano, každý všední den ráno, když vstanu a jedu do práce :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lilibou

to se mi stává často..dokonce jeste ve skole si pamatuju ze jsem vedela dopredu ze me profesorka vyvola a dokonce i kterou stranku mi dá přečíst..a ono to tak opravdu bylo..nemohla jsem tomu uverit..a minilý tyden u sestry na oslave se mi zdalo ze jsem uz to jednou slavila..

je to zajimave nemyslite?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

ano,říká se že nevkročíš dvakrát do stejné řeky jenže já si nedám říct a tak pak opakovaně zažívám stejné zklamáni

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Ano,stalo se mi to mnohokrát,vždy přemýšlím kdy,ale prostě se mi zdá že teď,jako bych už jednou prožil to,co mě teprve čeká,opravdu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
KdoSiOdJinud

ano stava se mi to – napsal jsem o tom i povidku 🙂

Zdroj: www.kdosiodji­nud.kvalitne.cz/sny-versus-realita-aneb-budoucnost-na-dlani.a103.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Občas amo, vždy jsem z toho moooc překvapená.
Naposledy asi před 1,5 měsícem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Ano, možno práve preto neviem zablúdiť, ako by som tam už niekedy bola. Ale možno to je len zafixovaný obraz z nejakého filmu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Zajímavé, to se mi stává nejméně jednou za měsíc.Nejenom, že tuším co bude a ono se to stane,to se dá vysvětlit racionálně.Ale stává se , že někam přijedeme,já odtuším kde co je, a pak marně vysvětluji manželce , že jsem tam fakt nikdy nebyl.Jak říkám, fakt zajímavé,chtělo by to více se nad tím zamyslet,něco přelousknout a pod.Hlavně díky za inspiraci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Zatim jen ve snech,ktere se mi nekdy a obcas opakuji ,ci zjevuji jen v malych odchylkach.
V zivote jsou situace,ktere by nebylo spatne si zopakovat a nektere zase zapomenout.
Osobne vsak vyznavam rceni"co ma stat se stane" aneb svemu osudu neuteces.
Muzeme to asi mirne ovlivnit,ale stejne to mame „nalajnovany“,at uz „BUH“ existuje ,ci ne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vicki

Ano to se mi stává.Kdysi jsem jela ke kamarádce na vesnici,v které jsem nikdy nebyla a jak jsme tak jely a jely,najednou mi krajina připadala velmi povědomá.Byla ze mně úplně paf,když jsem jí popsala kašnu a staletou lípu-jen statek tam nebyl-to jí uklidnilo-ale jen do doby kdy nám její babička potvrdila,že jsem se nemýlila a statek-tak jak jsem ho popsala-tam skutečně kdysi dávno byl.Dodneška nevím jak je to možné,ale takových příhod jsem měla víc.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Miroslavst

Lilibou, to jsi musela na té oslavě vypadat :D

před 4982 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek