EddieCZ

Za jak dlouho po smrti příbuzného se ozve notář?

Nejlepší odpověď
kapka

Takže z úplně čerstvé zkušenosti za dva měsíce se ozve a řekne datum, kdy máte přijít k dědickému řízení. To je cca za další měsíc.

Další odpovědi
zzzzz

Teď to může trvat i podstatně déle než píše Kapka.
Notáři jsou zahlceni, nový občanský zákon sebou přinesl povinnost obchodním společnostem schválit nové stanovy a tak notáři dělají převážně toto:-(( Všichni to měli stihnout do konce června, jenže pořád není přepsáno více než 50% stanov:-(((