Savier

Dědí dcera po matce vzhled ohanbí?

Nejlepší odpověď
cappuccino

Myslim, ze krome gynekologa zde bude malokdo, kdo se k danemu dotazu muze vyjadrit!

Další odpovědi
Drap

Ne nutně

zjentek

Mě spíš mrzí samotný ten výraz. Ohanbí… Jak ti to jako zní? Pak si dámy myslí, že je to nějaká hanba a to je docela pádný důvod k neochotě ji rády ukazovat a to nechceš, jako!? 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️

aliendrone

To nevím, ale pokud jde o hanebný vzhled, tak MŮŽE. 🙂
Jinak odkazuji na odpověď zjentka (v diskuzi). To víš, není na PRAKTICKÉ zkušenosti. 😉 😁 😁

da ny

Ne

tituly

Může. Jako po ní může podědit jiné fyzické rysy, celkový vzhled, nos, tvář, oči, uši, vlasy, výšku, postavu. A stejně tak nemusí. Že může, nepředstavuje pravidlo ani zákon.

Genetický mix je nejistý, nelze nic předpokládat. Dědí se po obou rodíčích i po předcích a vše se to může vzájemně smíchat a projevit různě.

Statistika se asi nevede. A posoudit to může málokdo. Jedná se přece jen o intimní oblasti, kterou si ty dvě si asi moc neporovnávají. A ani nikdo jiný. Možná jen někdo, kdo je tam dole viděl obě.

Lída Novotná

Ne

Ahmed Ahmed

Ty nemáš v hlavě nic normálního než pořád jen ty kundy. Nikdy nezmoudris ,jsi vypatlanec

carlos111111

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Cappuccko 😃😃😃 … Ale může se tady objevit nějaký zvlášť všímavý bratr a syn, který má doma tak nějak všeobecný přehled (já takový jako dítě byl takže existujeme a VÍME)!

cappuccino

zjentku, o tobe nepochybuju! Ty je mas v hlave vsechny a srovnavas je ve dne v noci, vsechny!!