janek66

Děda poznával „žhavou“ slovanku od chladné „germánky“ podle nohou.Bohužel už mi to neprozradí jak.Neví to někdo? 🙂

Nejlepší odpověď
Bičiště

Děda byl kabrňák! Je známé, že germánky mají tenká stehna a takové klukovské hyždě. Stačí sledovat „západní filmy“ a pozorovat. Pokud se tam objeví jiný typ, je to už malinko zkřížené se slovany, kterých bylo v Germanii mnoho. Viz – Pobalští Slované,Polabští Slované. Zajeď si třeba na Rujanu, do vesnice Koserow, Kutscherow a udělaj tam genetický průzkum.