dáma z ČR

Dáváte si na stromeček klasické svíčky s prskavkami?

Dáváte si na stromeček klasické svíčky s prskavkami nebo volíte náhradu umělé vánoční blikající svíčky?
A máte třeba nějakou špatnou zkušenost s klasickými svíčkami například požár a podobně?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, před před minulý rok jsem propálila prskavkou koberec.

Další odpovědi
ReHu

Ani klasické ani elektrické.
Klasickou mám zápalenou ve svícnu a elektrické jako dekorace venku u vchodu a v oknech.

anonym

Žádné blikající svíčky.Elektrické svíčky staré 40 let a stále svítí.Když některé odejde, koupí se náhradní jiná (i když už není stejná jako ta před 40ceti lety).
Prskavky se používaly pokud byly doma děti, co jsme s manželkou sami, tak jen svítíme.Prskavky jsou akorát když přijedou vnoučata a to ještě ne u stromečku, ale venku před barákem.

lexx

ne, votevřenej voheň raděj do bytu ne