zjentek

Dáváte si do ledničky kámen?

Abyste se jím mohli chladit.

Odpovědi
elkon

Kultivovaný člověk používá chladivé polštářky.

EKSOT123

Starý dům z kamene, snad ještě nikdy se nepřehřál. Teď jsem ale marod v paneláku, což sice není ideální, ale v pohodě. Nejhorší bylo, když jsme dělali celé léto na přímém slunci bez kouska stínu a pak přišli do rozpáleného podkrovního bytu, kde navíc ani nešlo v noci větrat kvůli stovkám komárů. To jsme si do práce brali mraženou vodu na pití, která pomalu tála a další vodu na polévání.

Dochy

ne. Vychladit šutr v ledničce znamená ohřát si byt.

zjentek

Elkon mě ovšem nezajímalo co ty nepoužíváš, ale naopak zda si chladíš šutr, případně neco úplně jiného (kilo hnoje v sáčku a tak různě a podobně, co já vím).

Tonda Káňa

Proč mám pocit, že elkon odpovídá výhradně na tvoje otázky? On si ty své poznámky prostě neodpustí 😁