Odpovedi18

Dáváte přednost budíku na telefonu nebo klasickému budíku ?

Odpovědi
nyjono

Nevstávám na budík. A když někdy potřebuji, tak používám ten v mobilu.

mosoj

Dávám přednost vstávání bez budíku. Čímž ho vlastně chráním.

aliendrone

Pokud je to možné, tak budíku. U mne je to složité se spaním samo o sobě, ale jde o to, že prostě tajím před svými osobními práskači (mobily) co můžu – včetně doby vstávání, kterou považuji za osobní věc, do které žádné držce zvědavé a mých privátních dat chtivé NIC NENÍ! ;) :D :D

cochee

Budím se kombinací mobilu a radiobudíku. Nejdřív zapne rádio, pokud nevstanu, za 5 minut budí mobil.

dubraro

Radiobudík. Telefon jen když jsem na cestách, v hotelu apod.

elkon

Digitální budík, mobil sice lidi používají, ale neměl by být blízko hlavy (už se toho dost popsalo o škodlivosti elmg. záření). Já mobil na noc vypínám a do ložnice neberu.